İK Politikamız
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Hakkımızda  / İnsan Kaynakları Politikamız
Firmamız, güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının firmamızın bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

Ülkemizin üretim ve otomasyon sektöründe güçlü firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen Üstün Otomat insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir şirket olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerliyoruz.

Üstün Otomat, üretim ve otomasyon sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda kontenjan dahilinde staj olanağı sunmaktadır.

Üstün Otomat, bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.
Yerel  ve Uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan
Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olarak, farklılık yaratmayı amaçlayan
İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan
Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı
Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim