Kurumsal Profilimiz
Üstün Otomat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. , 1978 yılında onursal kurucumuz merhum İsmet ÜST (Yüksek Makine Mühendisi) tarafından kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bugüne otomotiv ve mekanik yedek parça imalatında faaliyetlerini sürdüren Üstün Otomat, bugün 2500m² kapalı alanda ve 62 deneyimli personel kadrosu ile faaliyetine devam etmektedir.

Üretimimiz ağırlıklı olarak hassas sanayi parçaları, tarım makineleri parçaları, küçük çaplı hassas parçalar, pistonlar, pimler, burçlar, karmaşık ve çok eksen gerektiren parçalardan oluşmaktadır.

Makine Parkımızı gelişen teknolojilere göre sürekli olarak yenilemekte, birçok değişik malzeme konusunda deneyimimiz ile çok hassas taşlama operasyonları yapabilmekteyiz.
Kalite Politikamız
Firmamız TS EN ISO 9001:2008 Kalite Sistemi Sertifikası'na sahip ve deneyimli mühendis elemanlarımız, "uygun fiyatlı ürünleri, zamanında ve en iyi kalitede" politikasıyla hizmet sunmaktan gurur duyacaktır.

Ayrıca hem yurtiçi hem de yurtdışı firma müşterilerinin rutin olarak yapmış olduğu kalite deneyimlerinden de başarıyla geçmektedir.

Firmamızda sürdürülen mühendislik çalışmaları ve kompleks parçaların ölçümleri üç boyutlu koordinat ölçme aletleriyle yapılmaktadır.

Saygılarımızla,

Üstün Otomat Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Kalite Belgelerimiz
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Hakkımızda  /  Kurumsal Profilimiz
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim