Üstün Otomat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Politikasına aşağıda yer verilmiştir.

Bu gizlilik ilkeleri Üstün Otomat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından, odeaweb.net'in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler odeaweb.net web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir odeaweb.net adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik Önlemleri

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Düzenleme & Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm kişisel bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İletişim Bilgilerimiz

www.ustunotomat.com / Üstün Otomat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

1922 Sokak No: 4 PK: 45400 Turgutlu OSB  - Manisa / Türkiye
Tel: +90 (236) 314 4540 Fax: +90 (236) 314 6648
Bilgi İçin: info@ustunotomat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Gizlilik Politikası
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Hakkımızda  /  Gizlilik Politikası
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim