Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sizden istenebilecek olan kişisel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Üstün Otomat size ait bu bilgileri, sadece kişisel müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu site Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük, Google Chrome, Internet Explorer 9 ve üzeri, Mozilla Firefox 25 ve üzeri, Opera 20, Safari 5 ve Yandex Browser 1.5 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için Odea Web Destek Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Tüm bilgiler Üstek Makina tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Üstün Otomat dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata  veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

Telif Hakkı

© Copyright 2015 Üstün Otomat ismi ve logosu ile web site tasarımı Üstün Otomat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin ticari/tescilli markası ve görselleridir.
Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Koşulları ile belirlenmiştir. Bu sitenin diğer sayfalarına geçtiğinizde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Bilgi Merkezi
Buradasınız: Ana Sayfa  /  Hakkımızda  /  Bilgi Merkezi   
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim